KSM Group

Премія «УКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ОЛІМП»!

5 лютого 2019 року Експертна Рада визначила лауреатів професійної премії для будівельників «УКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ОЛІМП».

Традиційно професійною премією нагороджуються будівельні компанії, які успішно працюють на ринку, а також новобудови, що відрізняються унікальним проектом, архітектурою, інноваційністю або якістю.

Тому нам дуже приємно, що саме ЖК «Дніпровський» був визнаний Лауреатом премії в номінації «Комфортне якісне житло за доступними цінами» серед сотень претендентів по всій країні! Зокрема, житловий комплекс «Дніпровський» відзначили за сучасну архітектурну стилістику, панорамне скління, ергономічне планування та вигідні умови придбання квартир.Девелопер проекту – KSM-GROUP.

Лауреатів премії визначали як зіставленням кількісних та якісних показників, так і шляхом аналізу діяльності компанії-забудовника на ринку та вивчення її ділової репутації. На першому етапі кожен учасник оцінювався аналітиками-експертами. Протягом другого етапу рішення приймалося вже на засіданні експертної ради програми, члени якої керувалися відгуками клієнтів і споживачів, оглядам ЗМІ,а також власною думкою щодо репутації та здобутків номінанта.

Премія «Український Будівельний Олімп» щорічно вручається з 2006 року. Її присуджують за найбільш значущі будівельні проекти, компанії, бренди.

ВІТАЄМО ЖК «Дніпровський» з нагородою!

Премія «УКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ОЛІМП»!
KSM-GROUP@2021
Політика конфіденційності