KSM Group

ЖИТЛОВЕ БУДІВНИЦТВО

Житловий комплекс "Кришталеві джерела" (Голосіївський р-н, м. Київ) - це унікальний житловий комплекс формата "місто-в-місті", розташований поруч з ландшафтним садово-парковим комплексом «Феофанія»(152 га) і Хотівським лісом (130 га). Загальна територія житлового комплексу "Кришталеві джерела" становить  32 га.

  • 1dzherela.jpg
  • 3dzherela.jpg
  • 2dzherela.jpg
  • 2021-03-11_09-55-14.jpg
  • 2021-03-11_09-55-47.jpg

Офіційний сайт ЖК "Кришталеві джерела"

Житловий комплекс "Дніпровський" (Дніпровський р-н, м. Київ) - сучасний 25-поверховий будинок комфорт-класу з підземним паркінгом, розташований у центрі Дарниці. Проектом передбачені 1- та 2-кімнатні квартири, дворівневі апартаменти з панорамними видами. Сучасна архітектура, технології у будівництві, продумані до дрібниць планування квартир та прибудинкової території забеспечать високий рівень комфорту проживання.

Офіційний сайт ЖК "Дніпровський"

  • 2021-03-11_09-58-06.jpg
  • 2021-03-11_09-57-42.jpg
  • 2021-03-11_09-58-36.jpg

 

Житловий комплекс комфорт-класу "Авеню 42" (Голосіївський р-н, м. Київ), що розташувався в екологічному Голосіївському районі Києва.

Локація комплексу - затишна та мальовнича частина проспекту Глушкова в 7 хвилинах прогулянки до метро Теремки. Комплекс складається з шести 25-поверхових житлових будинків з власною інфраструктурою. Проектом передбачено будівництво та реконструкція дитячих садочків, школи, навчального, спортивного та торгівельного центрів, будівництво багаторівневих відкритих паркінгів. Також проектом передбачені інфраструктурні об’єкти на перших поверхах у житлових будинках.

Безпосередньо біля будинків розкинулися 7 га Голосіївського лісопарку, який є частиною найбільшого парку Києва «Голосіївський». Мешканці комплексу матимуть можливість насолоджуватися краєвидами та щоденно надихатися енергію природи. Зручне розташування комплексу, близькість метро Теремки, транспортна розв’язка, розвинена інфраструктура району, великі міські парки роблять його привабливим місцем для проживання.

Офіційний сайт ЖК "Авеню 42"

 

 

 

Житловий комплекс "Феофанія city" (Голосіївський р-н, м. Київ)- унікальний для міського середовища проект, який стане знаковим для міста.

Європейська зовнішність Феофанія city безперечно приверне до себе увагу, а концептуальний формат «місто-в-місті» дасть змогу забезпечити високий рівень комфорту та сервісу. Життя у Феофанія city не обмежується лише помешканням, прогулянки і щоденна насолода природою починаються вже від дверей Вашого будинку. Адже за вікном – один з найбільших парків Києва – ландшафтний комплекс Феофанія.

Закриті для машин та сторонніх, наповнені чистим повітрям, авторські внутрішні двори стануть Вашою оазою спокою, де можна побути на одній хвилі з дітьми та у співтоваристві рівних собі за цінностями.

Офіційний сайт ЖК "Феофанія city"

ЖИТЛОВЕ БУДІВНИЦТВО
KSM-GROUP@2021
Політика конфіденційності