KSM Group

НОВИНИ

єОселя від ОЩАДБАНКУ для ЖК "АВЕНЮ 42"

Група компаній KSM-GROUP, девелопер житлових комплексів «Кришталеві джерела», «Авеню 42», «Феофанія city»,  підписала Генеральний договір про співробітництво з АТ «Державний ощадний банк України» про акредитацію об’єкту незавершеного будівництва (первинний ринок нерухомості)

Будівництво каналізаційних напірних колекторів в м. Житомир

Будівництво каналізаційних напірних колекторів на території ОСК-2 на вул.Промислова в межах контракту ZHT-ICB-05 Реконструкція мереж водопостачання та водовідведення в м. Житомир

 

З Днем Незалежності, Україно!

Шановні українці, в цей найбільш складний для існування нашої держави час, ми сміливо дивимося вперед і гідно зустрічаємо 32-гу річницю Незалежності України.

У Вінниці триває будівництво магістрального водогону протяжністю в 10 кілометрів.

У Вінниці триває будівництво магістрального водогону протяжністю в 10 кілометрів. Наразі активні роботи тривають на перехресті вулиць Гальчевського та Богомольця. Аби під час будівництва магістральної труби не залишати мешканців приватного сектору без води, тут проклали майже кілометр нової труби меншим діаметром.

KSM-GROUP виступає генпідрядником у масштабному проєкті «Реконструкція магістральної…

10 км нових водопровідних мереж замінять у Вінниці

10 кілометрова траса пролягає від вулиці Лебединського до вулиці Пирогова. Із запланованих 10 км вже збудовано та введено в роботу 7 км нових поліетиленових труб. Водопровідну систему ремонтують від вулиці Пирогова до вулиці Лебединського.

KSM-GROUP виступає генпідрядником у масштабному проєкті «Реконструкція магістральної мережі водопостачання м. Вінниці на ділянці від вул. Пирогова до…

Реконструкція магістральної мережі водопостачання м.Вінниця

У Староміському районі Вінниці проводять капітальний ремонт магістрального водогону. Це спільний зі Світовим банком проект. Таким чином замінять 10 кілометрів комунікацій. Наразі прокладено вже майже 6 кілометрів нових труб, майже 4 кілометри введено в експлуатацію. Водопровідну систему ремонтують від вулиці Пирогова до вулиці Лебединського. 

KSM-GROUP виступає генпідрядником у масштабному…

Компанія KSM-GROUP розширила перелік об’єктів – учасників державних програм «єОселя» та міських пільгових житлових програм.

Розпочата співпраця компанії KSM-GROUP з Ощадбанком по державній програмі «єОселя» з кредитування житла під 3% річних у гривні до 20 років з першим внеском від 20% для окремих категорій громадян. Детальна інформація у представника АТ «Ощадбанк» - Рябов Олексій 0503887329 та центральному відділі продажу KSM-GROUP 0443555553

Зі святом Незалежності, Україно!

Компанія KSM-GROUP щиро вітає інвесторів та всіх українців з Днем Незалежності! Наші серця наповнені гордістю за нашу державу, а плідна праця стане надійною запорукою щасливого майбутнього! Україна переможе!

Вельмишановні інвестори!

Група компаній KSM-GROUP відновила свою роботу у містах Житомир, Світловодськ та частково в Вінниці. Готується до відновлення будівельних робіт на інших об’єктах не зважаючи на воєнний стан. Крім того, повідомляємо, що наша група компаній жодного дня не припиняла здійснювати заходи щодо охорони та підтримання критичної інфраструктури в уже збудованих житлових комплексах та комплексах, що будуються.…

KSM-GROUP увійшов до трійки лідерів по масштабам забудови у Києві

Спеціалізований незалежний портал ЛУН опублікував щорічний звіт "Підсумки 2021. Ринок нерухомості"

Подяка ДТЕК Київські електромережі за дострокове підключення ЖК "Дніпровський"

Наша Група компаній KSM-Group приємно вражена ДОСТРОКОВИМ виконанням робіт ДТЕК Київські електромережі при підключенні житлового комплексу "Дніпровський", по вулиці Гродненській, 14 у місті Києві.

ПРОЗОРА ІПОТЕКА ВІД KSM-GROUP

Група компаній KSM-GROUP, девелопер ЖК «Кришталеві джерела», «Авеню 42», «Феофанія city», пропонує нову ексклюзивну іпотечну програму «Прозора іпотека 5-7-9%» на 5 років на готове житло та на 7 років на житло, що будується.

KSM-GROUP зайняв 4 місце в ТОП 20 найбільших забудовників Києва

Девелопер KSM-GROUP зайняв 4 місце в ТОП 20 найбільших забудовників Києва і 7 місце в загальному рейтингу забудовників Києва і Київської області за останні 8 років.

Група компаній KSM-GROUP увійшла в ТОП - 30 успішних українських брендів в історії країни

Група компаній KSM-GROUP за версією журналу «ВЛАСТЬ ДЕНЕГ» увійшла в ТОП - 30 успішних українських брендів в історії країни. Відзначено важливу роль KSM-GROUP в розвитку України та її інтеграції в європейське співтовариство.

«ГІДРОІНЖ-БУД» отримав почесне звання «ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2020 у будівництві»

Вітаємо «ГІДРОІНЖ-БУД» з отриманням Золота у національному бізнес-рейтингу!

Вітаємо з Днем Незалежності!

Група компаній KSM Group від щирого серця вітає всіх українців з наступаючим найважливішим державним святом – 30-річчям Незалежності України!

Капітальний ремонт мосту на Південному обході Кропивницького (км 4+100) біля с. Соколівське

Кіровоградська область: за крок до фінішу капремонт мосту біля Соколівського

Pеконструкція очисних споруд у Кропивницькому

Голова обласної ради Сергій Шульга проінспектував хід робіт із реконструкції очисних споруд міста Кропивницького

Капітальний ремонт двох мостів на трасі державного значення Н-08

ТОВ КСМ ГРУП розпочали капітальний ремонт двох мостів на Кіровоградщині

Роботи із заміни обладнання для водопостачання м. Житомира

Роботи із заміни обладнання для водопостачання в навколишні села поблизу Житомира та в місто

Капітальний ремонт мосту на км 4+100 Південного обходу м. Кропивницького

Капітальний ремонт мосту на км 4+100 Південного обходу м. Кропивницького автомобільної дороги загального користування державного значення Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв

Роботи з модернізації водогінної мережі міста Житомир

В рамках великого проєкту з модернізації водогінної мережі міста Житомир, який реалізується за кредитні кошти Світового банку реконструкції та розвитку, розпочали реконструкцію четвертого дюкерного переходу

Роботи з капітального ремонту мосту на Обході Кропивницького

ТОВ КСМ ГРУП розпочали роботи з капітального ремонту мосту на Обході Кропивницького в селі Соколівському (км 4+100).

Премія «УКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ОЛІМП»!

5лютого 2019 року Експертна Рада визначила лауреатів професійної премії для будівельників «УКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ОЛІМП». Традиційно професійною премією нагороджуються будівельні компанії, які успішно працюють на ринку, а також новобудови, що відрізняються унікальним проектом, архітектурою, інноваційністю або якістю.

НОВИНИ
KSM-GROUP@2021
Політика конфіденційності